Serdecznie zapraszamy wszystkich uczniów wraz z rodzicami na Jasełka i wspólne śpiewanie kolęd , które odbędą się już 2 grudnia o godz. 9 rano,  w poprzedniej lokalizacji naszej szkoły : Eastview Middle School  321 Oak Dr. Bartlett IL 60103. Proszę uczniów o przybycie o godz. 8:40 abyśmy mogli przećwiczyć kolędę, którą będziemy śpiewać.  Uczniowie powinnini też ćwiczyć śpiewanie tej kolędy w domu. Proszę też aby wszyscy ubrali się odświętnie, wg. uznania. Po Jasełkach i kolędowaniu przyjdzie do dzieci Mikołaj z paczkami i potem uczniowie razem z rodzicami mogą pojechać do domu. Nie ma w tym dniu zajęć lekcyjnych i lunchu, przychodzimy w tym dniu bez plecaków.  W następne soboty 9 i 16 grudnia , mamy regularne zajęcia w naszej szkole.

T:Święto Dziękczynienia – świętem wszystkich emigrantów. Ocena zachowania bohaterek opow. pt. Zazdrosna Klara. Rodzaje , liczby i stopniowanie przymiotników. Ćwiczenie śpiewania kolędy.

Czytać: K.s.69-3 -kącik savoir -vivre

Pisać: Napisz w zeszycie jakie potrawy jadłaś/łeś w czasie Thanksgiving. Ćw. s. 47-2. Dyktando: Każdy  w życiu popełnia błędy. Zazdrość to brzydka wada, która niszczy przyjaźnie.

Życzę wszystkim smacznego indyka i miłego odpoczynku!!!

PS: Uczniowie otrzymali formy zamówień na pierogi , do odebrania przed świętami.