Witam wszystie rodziny i dzieci!

Życzę dla wszystkich mile spędzonego rodzinnego Święta Dziękczynienia! Jestem wdzięczna że mam okazję uczyć naszą klasę 3-latków.

W ostatnim tygodniu, rozmawialiśmy o tym, kiedy mówimy dziękuje. Dzieci wypowiadały się na temat kiedy one mówią dziękuje. Na projekt plastyczny zrobiliśmy indyki ze stępelków naszych rączek oraz kolorowych piórków. Jedna z naszych uczęnnic podzieliła się skarbami jesieni: kasztanami oraz żołędziami, które przyklejiliśmy dla indyczków jako główki.

Przypominam, nie ma zajęć 25 listopada.

Prace pastyczne, które dzieci wykonały do tej pory w klasie były rozdane do domu. Proszę się zgłosić jeśli dziecko nie dostało swoich prac.

Do domu była również dana kartka na zamówienie pierogów w sprawie wsparcia zespołu tanecznego Polanie. Zamówienia można oddać do 9 grudnia. Jeśli dziecko nie otrzymało tej kartki, proszę się do mnie zgłosić. Mogę też wysłać kopię elektonicznie jeśli zajdzie taka potrzeba.

Jasełka

Nadchodzi już okres świąteczny. W pierwszą sobotę grudnia odbędą się Jasełka.

Uroczystość odbedzie się w Eastview Middle School
321 Oak Ave , Bartlett ,IL 60103
o godzinie 9:00

Słowa piosenki 3-latków:

Zima, zima, zima
Pada, pada śnieg
Jadę, jadę w świat sankami
Sanki dzwonią dzwoneczkami
Dzyń, dzyń, dzyń….

Piosenkę znaleźć można na YouTube. Bedziemy śpiewać jedynie pierwszą zwrotkę.
Miłej zabawy przy ćwiczeniu piosenki w domu! Proszę o posłuchanie i pośpiewanie razem z dzićmi tej piosenki aby przygotować się na nasz występ.

Wraz z trójką klasowa, zdecydowałyśmy, że dzieci powinny ubrać się w białe bluzeczki lub sweterki na tą uroczystość, oraz w dowolne spodnie. Dziękuje dla trójki klasowej za pomoc w przygotowaniu naszej klasy na Jasełka!

Zapraszam wszystkie rodziny do uczęstniczenia i wspólnej zabawy!

Dzieci w tym roku szkolnym były bardzo grzeczne, a wieć Święty Mikołaj odwiedzi nas wcześnie podczas uroczystości.

Do zobaczenia,
Pani Emilka